Juniorska LP: Barcelona pobijedila Inter, PSG i Napoli remizirali bez pogodaka

Odigrane su preostale današnje utakmice.

Posljednjih pet današnjih utakmica trećeg kola juniorske Lige prvaka su iza nas i vidjeli smo dosta zanimljivih rezultata.

Barcelona je u B skupini ugostila Inter i svladala ga s 2:1. Već u četvrtoj minuti Kourouma je povratnom loptom pronašao De La Fuentea, koji zabija za prednost, da bi u 33. minuti nakon kornera De La Fuentea Mortimerov prvi udarac bio blokiran, no isti igrač bio je najbrži na odbijenoj lopti i povisio prednost. U nastavku je Colidio iz kaznenog udarca samo uspio smanjiti na konačnih 2:1.

U skupini C PSG i Napoli remizirali su bez pogodaka, što je iskoristio Liverpool i nakon velikog preokreta pobijedio Crvenu Zvezdu 2:1. Dejan Joveljić doveo je Zvezdaše u vodstvo, no nakon kaznenog udarca Camacho je izjednačio, a Williams donio pobjedu Redsima.

Veliko iznenađenje priredio je Lokomotiv, koji je u Moskvi s 2:1 pobijedio Porto. Poveli su Rusi golom Kula iz 3. minute, Fabio Silva je uspio izjednačiti, no Aleksei Mironov u 61. minuti dovodi Ruse na vrh ljestvice. U drugoj utakmici ove skupine Atalay Babacan je s dva, a Mutlu Dogan s jednim golom donijeli 3:0 pobjedu Galatasarayu nad Schalkeom.