Juniorska LP: Barcelona remizirala s Tottenhamom, Turci uzeli bod Portu, Monaco iznenadio Borussiju

Iznenađujući rezultati u današnjim utakmicama.

Odigrane su i preostale tri današnje utakmice drugog kola juniorske Lige prvaka u kojima smo vidjeli i dva iznenađenja.

U skupini A senzaciju je priredio Monaco, koji je s 2:0 pobijedio Borussiju Dortmund. Oba gola pala su u prvom dijelu, a strijelci su bili Millot i Gouano.

Barcelona je gostovala na Tottenham Training Centre kod Tottenhama i remizirala 1:1, unatoč velikoj dominaciji. Poveli su Katalonci preko Joan Rojas Castille, koji je u 24. minuti iskoristio centaršut Jaimea iz slobodnog udarca i glavom zabio za vodstvo. Pola minute prije kraja prvog dijela Rodel Richards izjednačio je snažnim udarcem s ruba kaznenog prostora, a unatoč velikom broju pokušaja i pogođenoj stativi, Blaugrana nije uspjela doći do pobjede.

Naposljetku, u skupini D Porto je remizirao sa Galatasarayjem 2:2, a svi golovi pali su u posljednjih pola sata utakmice. Joao Mario u 63. minuti je doveo domaćina u vodstvo, no samo osam minuta kasnije Gul je izjednačio. Novo vodstvo domaćinu donio je Fabio Silva deset minuta prije kraja, da bi Atalay Babacan u 95. minuti donio bod Galati.