Juniorska LP: Brodarac, Molde, Inter i Krasnodar posljednji sudionici play-offa

Završeni su susreti drugog kola.

Odigrano je i posljednjih četiri uzvratnih susreta drugog kola juniorske Lige prvaka te smo saznali sve sudionike play-offa.

Srbijanski Brodarac remizirao je sa Saburtalom 2:2 i zbog više golova u gostima prošao dalje. Pejić i Lukić doveli su goste do prednosti od 2:0, no Kokhreidze i Tabatadze uspjeli su izjednačiti i dovesti susret u neizvjesnost. A neizvjesno je bilo i na terenu, s obzirom da su Ivančević i Nikolashvili u jednom naguravanju zaradili crvene kartone. Ipak, do kraja nismo vidjeli preokret i Gruzijci su ispali.

Inter nije imao poteškoća i u uzvratu je deklasirao norveški Esbjerg, završilo je 6:0. Po dva pogotka postigli su Odgaard i Pinamonti, dok su jednog dodali Schiro i Visconti.

Ruski Krasnodar u Mađarsku je donio prednost od 8:0 iz prve utakmice pa je s rezervnim sastavom večeras remizirao s Honvedom. Završilo je 1:1, Mađari su poveli preko Balinta, dok je Kurazhov izjednačio u 67. minuti.

U konačnici, Molde su s 2:0 pobijedile moldavski Zimbru. Norvežani su dokrajčili goste u posljednjim minutama, prvo je Gussias u 74. minuti zabio za prednost, da bi Hestad potvrdio pobjedu u sudačkoj nadoknadi.

Juniorska Liga prvaka, drugo kolo, uzvrati:

Saburtalo 2:2 Brodarac (Kokhreidze 79., Tabatadze 90+2. / 20. Pejić, 58. Lukić) – Ukupni rezultat 3:3

Esbjerg 0:6 Inter (5. Schiro, 31., 60. Odgaard, 50., 72. – 11m Pinamonti, 62. Visconti) – Ukupni rezultat 1:10

Honved 1:1 Krasnodar (Balint 51. / 67. Kurazhov) – Ukupni rezultat 1:9

Molde 2:0 Zimbru (Gussias 74., Hestad 90+2.) – Ukupni rezultat 2:0