Juniorska LP: PSG do minimalne pobjede, iznenađujući porazi Intera i Atletica

Zanimljive utakmice su iza nas.

Popodnevne utakmice drugog kola grupne faze natjecanja juniorske Lige prvaka su iza nas.

U skupini A Atletico Madrid iznenađujuće nije uspio pobijediti Brugge, završilo je 2:1 za goste, koje je u vodstvo doveo Ngonge u 29. minuti. Samo tri minute kasnije Sergio Camello donio je izjednačenje Rojiblancosima, da bi Ngonge svojim drugim golom zabio za pobjedu Belgijanaca.

I u skupini B vidjeli smo jedan susret, onaj između PSV-a i Intera, koji je završio pobjedom domaćina, 2:1. Jedini gol Nerazzurra zabio je Colidio glavom u 24. minuti nakon kornera Pompettija, da bi četiri minute prije kraja Joel Piroe prvo izjednačio, a zatim u sudačkoj nadoknadi Vertessen i preokrenuo rezultat.

Dvije utakmice odigrane su u skupini C. Crvena Zvezda je gostovala u Parizu i izgubila od Paris Saint-Germaina 2:1. Iako je Parižane u vodstvo doveo Maxen Kapo već u osmoj minuti, u prvoj minuti sudačke nadoknade Velikić je pronašao Joveljića, koji zabija za izjednačenje. Ipak, Zvezdaši nisu došli i do drugog boda ove sezone zbog gola Fressangea deset minuta prije kraja. U drugom susretu ove skupine Liverpool je remizirao u Napoliju 1:1. Bobby Adekanye u 28. minuti zabio je za vodstvo Redsa, no bod Napolitancima donosi Gianluca Gaetano u posljednjoj sekundi.

U jedinoj utakmici D skupine ovog popodneva Lokomotiv iz Moskve remizirao je sa Schalkeom bez pogodaka, 0:0.

Juniorska Liga prvaka, drugo kolo:

Skupina A

Atletico Madrid 1:2 Club Brugge (Camello 32. / 29., 80. Ngonge)

Skupina B

PSV Eindhoven 2:1 Internazionale Milano (Piroe 86., Vertessen 90+3. / 24. Colidio)