Juniorska LP: Real izbacio Bayern, Chelsea deklasirao Feyenoord

Poznati su svi sudionici četvrtine finala.

Odigrane su i posljednje dvije utakmice osmine finala juniorske Lige prvaka te smo saznali sve parove četvrtfinala.

U ranije odigranoj derbi utakmici madridski Real s 3:2 je pobijedio Bayern. Poveli su Kraljevi već u šestoj minuti preko Pereza, no Kohn je u 21. minuti prekrasno izvedenim slobodnim udarcem izjednačio. Do novog vodstva Real dolazi u 38. minuti kada Lopez zabija za 2:1, no Bavarci preko Feina ponovno izjednačuju. Ipak, pobjedu Realu donosi Alberto 16 minuta prije kraja.

Chelsea je očekivano u drugoj utakmici s 5:2 pobijedio Feyenoord. Plavci su već u desetoj minuti preko Ampadu i Redana imali prednost od 2:0, koju je El Bouchataoui uspio smanjiti, no Reith i Geertruida autogolovima povisuju na 4:1. Saint Clair je zabio za 5:1 u 77. minuti, a konačnih 5:2 postavlja Lewis osam minuta prije kraja.

Juniorska Liga prvaka, osmina finala:

Bayern Munchen 2:3 Real Madrid (Kohn 21., Fein 54. / 6. Perez, 38. Lopez, 74. Alberto)

Chelsea 5:2 Feyenoord (Ampadu 6., Redan 10., Reith 27. – ag, Geertruida 55. – ag, Saint Clair 77. / 15. El Bouchataoui, 82. Lewis)