JUPILER LEAGUE: Čop strijelac za Standard!

I Čop je zabio.

Lovre Kalinić

U susretu 25.kola belgijske lige Standard je deklasirao Lokeren u gostima 0-3.Drugi pogodak za goste azbio je Duje Čop u 84.minuti s bijele točke.Hrvatski napadač prekinuo je tako golgeterski post dug pola godine.Drugi je to pogodak bivšeg igrača Hajduka i Dinama u Jupiler ligi.Preostala dva pogotka zabili su Emond i Marin.Jakov Filipović odigrao je cijelu utakmicu za Lokeren.

Gent naših Lovre Kalinića i Franka Andrijaševića remizirao je 1-1 kod pretposljednjeg Eupena.Kone je doveo domaćina u vodstvo u 44.minuti,no u 74. je dobio drugi žuti karton i donio mogućnost gostima da stignu do boda.Gosti su to i učinili u 89.minuti kada je zabio Janga.Kalinić i Andrijašević odigrali su cijelu utakmicu.