Kadetkinje Šenkovca najuspješnije na Trbovlje openu!

Nastupilo je šestotinjak natjecatelja iz sedamdesetak klubova.

Na jakom međunarodnom turniru u Sloveniji, 45. Trbovlje open, okupilo se šestotinjak natjecatelja iz sedamdesetak klubova i četrnaest europskih država, a Hrvatsku su predstavljali članovi karate centra Šenkovec, koji su pokazali svoju vrhunsku kvalitetu.

U konkurenciji kate pojedinačno kadetkinja Sabina Petković bila je najbolja hrvatska predstavnica te osvojila zlatnu medalju. U konkurenciji 26 natjecateljica dominirala je kategorijom kadetkinja i time najavila dobre vijesti sa predstojećeg prvenstva Hrvatske.

Adrian Fajfar bio je blizu medalje. Nažalost, izgubio je polufinale protiv slovenskog predstavnika, a potom izgubio i meč za treće mjesto.

Uspješna je bila i mlađa kadetkinja Inga Grgić koja je završila kao treća u toj kategoriji natjecateljica.

Ozren Grgić je u kategoriji uzrasta 8-9 godina upisao svoju prvu pobjedu na međunarodnim turnirima. Nažalost, nije uspio doći do medalje, ali pred njim je velika budućnost.

Sljedeći nastup karatista Karate centra Šenkovec bit će u Rijeci 16. prosinca na kadetskom prvenstvu Hrvatske u katama.