Kadetski SP u taekwondu: Paola Strašćek viceprvakinja u kategoriji do 41 kilograma

Strašćek se u finalu borila protiv Chen Jeih Die koja je slavila 2:6

Paola Strašćek, članica Taekwondo kluba Jastreb, osvojila je srebrnu medalju na Svjetskom kadetskom prvenstvu. Strašćek je u konkurenciji do 41 kilograma na putu do finala pobijedila Alanoudu Makanay 4:0, Rahafu Saqr 6:1, Krystsinu Sauluk 9:5, Dariju Izmailovu 1:0. Strašćek se u finalu borila protiv Chen Jeih Die koja je slavila 2:6.

Marko Golubić (Orka) u prvom kolu kategorije do 45 kilograma izgubio je od Gabrielea Caula 11:15. Paula Antunović (Marjan) zaustavljena je u trećem kolu kategorije do 33 kilograma. Paula je pobijedila Cindy Arcolas 15:2 i Idu-Elinu Tammila 16:2