Kalinić preokrenuo poraz u pobjedu

Nikola Kalinić zadržao je sjajnu formu s kraja prošle sezone...

Nikola Kalinić/Foto: Gettyimages

Povremeni hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić nastavlja s odličnim prezentacijama u dresu ukrajinskoga Dnjipra.

Negdašnji Hajdukovac donio je svojoj momčadi premijernu ovosezonsku prvenstvenu pobjedu, nakon što su u prvom kolu ‘tek’ remizirali s Hoverleom.

No, nije sve izgledalo tako bajno na travnjaku. Gosti su do 60. minuti vodili s 2:0 i činilo se kako Kalinić i društvo plove prema neminovnom porazu, no potom je Rotan donio domaćima nadu smanjivši na 2:1, da bi u zadnjih petnaest minuta veliki preokret dvama pogocima kreirao upravo Kalinić.

Spomenimo i kako je Matej Jelić ponovno zabio za slovačku Žilinu, samo dvije minute nakon što je ušao u igru (77) u visokoj 5:1 pobjedi protiv Zlate Moravce. Josip Krznarić, pak, zabio je jedini pogodak za gostujući sastav.