CRO CUP NEDELIŠĆE

KARATE CRO CUP: MLADI SOKOLAŠI NIŽU ODLIČNE USPJEHE

Mladi osječki Sokolaši osvojili četiri zlatna odličja na CRO CUP-u u Nedelišću

Photo/Facebook Karate klub Hrvatski sokol

Karate klub Hrvatski sokol prepoznatljiv je po mladim nadama karatea, koji svojim trudom i upornošću postižu zadivljujuće rezultate na natjecanjima. Ovogodišnji CRO CUP turnir održan u Nedelišću okupio je 408 natjecatelja  iz 58 klubova i 5 europskih zemalja što uključuje natjecatelje iz Slovenije, Mađarske, BiH, Slovačke i Hrvatske. Mladi sokolaši zauzeli su visoki plasman na turniru, čime su potvrdili kvalitetu svoga rada.

Najbolja karatašica Katia Šegavčić potvrdila je svoju dominaciju u karate svijetu, te u dvije natjecateljske kategorije osvojila dva zlatna odličja. Mlada Osječanka svojim vrhunskim rezultatima drži prvo mjesto u rangiranju na Europskom karate portalu gdje se nalazi 228 rangiranih natjecateljica.

Turnir u Nedelišću bio je uspješan i za Frana Seligmana koji je donio još dva zlatna odličja, te pripomogao da se Karate klub Hrvatski Sokol visoko plasira na ljestvici najboljih klubova.