Karate klub Opatija uspješan na Križevci openu

Karate klub Opatija nastupio je u pojedinačnim nastupima s 10 natjecatelja u 14 kategorija.

Članovi Karate kluba Opatija bili su uspješni na međunarodnom karate turniru “KRIŽEVCI OPEN 2017” na kojem je ukupno sudjelovalo 380 natjecatelja iz 48 klubova i 4 države (Hrvatska, Slovačka, Srbija i BiH).

Turnir je bio za sve uzraste od cicibana do seniora u katama i borbama pojedinačno, te u borbama ekipno KUP NACIJA za seniore i seniorke.

Karate klub Opatija nastupio je u pojedinačnim nastupima s 10 natjecatelja u 14 kategorija, a postignuti su odlični rezultati – 10  medalja, od kojih: 2 zlatne, 4 srebrne i 4 brončane, te tri plasmana među pet najboljih natjecatelja.

Kod kadeta, zlato je, u  konkurenciji do 70 kg, osvojio Anton Baždarić, drugi je u istoj kategoriji bio Karlo Zoričić.

Kristijan Zoričić bio je brončani u kategoriji mlađih kadeta do 48 kg, Katja Knežević broncu je zaslužila u konkurenciji mlađih kadetkinja do 45 kg.  Kod  mlađih kadetkinja do 50 kg  drugoplasirana je bila Ena Grozdić.

Uspješni su bili i učenice i učenici,  Jana Redžić 3. u kategoriji do 32 kg, Domagoj  Šprem u kategoriji učenika do 30 kg bio je treći, Leon  Buršić najbolji kod mladih učenika do 38 kg.