Karlović drugi tjedan zaredom izgubio od Albota

Samo 50% ubačenog prvog servisa imao je Karlović.

Ivo Karlović/Getty Images

Iznimno loš tjedan hrvatskih tenisača nastavio je Ivo Karlović koji je poražen u prvom kolu ATP turnira u Delrey Beachu. Od Ive je drugi tjedan zaredom bio bolji Moldavac Radu Albot.

Nakon što ga je prošli tjedan u nakon tri tie breaka dobio u New Yorku, Moldavac je danas imao nešto lakši posao i pobijedio sa 7:6 6:4. Oba tenisača bili su prilično uvjerljivi na servisu do završnice prvog seta kada su obojica propustili nekoliko break prilika. U 13. igri, Ivo je dva puta izgubio svoju servu, pa je tie break otišao na stranu Albota 7:2.

Karlović je u drugom setu kod 1:1 spasio tri break lopte, u sljedećem gemu je propustio jednu, da bi kod 4:4 Albot došao do obrata što mu je nekoliko minuta kasnije donijelo pobjedu.

Naš tenisač nije bio na razini, imao je tek 50% ubačenog prvog servisa, a napravio je šest dvostrukih pogreški uz 13 as servisa.