Kaštelanke ponovo u prednosti

U finalu Prvenstva Hrvatske u ženskoj odbojci OK Marina Kaštela u svojoj dvorani s 3:0 svladala je Zagrebačku Mladost i tako povela u seriji s 2:1.

Prvi set su dobile domaće odbojkašice, bolje su bile u napetoj završnici i slavile s 25:23. Još uzbudljivije je bilo u drugom setu, koji je otišao u produžetak, a na kraju seta ponovo su bolje bile odbojkašice Kaštele, set je završio 29:27. U posljednjem trećem setu potpuna dominacija domaćih i zasluženo slavlje druge pobjede u seriji, Zagrebašice su stigle osvojiti tek 14 poena. Do nove pobjede Dalmatinke su stigle za nešto manje od 90 minuta igre.

Naslov prvakinja Hrvatske odbojkašice Kaštele pokušat će potvrditi u subotu, 29. travnja, u Zagrebu, s početkom u 18. sati.