KHL: MEDVJEDI IZGUBILI U LEDENOJ DVORANI

Hokejaši Medveščaka u Domu sportova izgubili su protiv momčadi Admirala iz Vladivostoka s rezultatom 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)....

Facebook KHL Medveščak

Hokejaši Medveščaka nakon upisane četiri pobjede iz zadnjih četiri susreta, sinoć su upisali i prvi poraz protiv gostiju iz Vladivostoka.

Medvjedi su od prve sekunde krenuli odlično u utakmicu  te ranim pogotkom u trećoj minuti susreta Kirill Voronin na dodavanje Mahboda Samsona  i Marka Katića zabija svoj prvijenac i dovodi domaćine u vodstvo. Medvjedi su nastavili u istom ritmu te im se pružila prilika u sedmoj minuti susreta da s igračem više pojačaju prednost, no stativa je ipak spasila goste.

Na kraju prve trećine utakmice Maxim Kazakov poravnao je rezultat i poslao Medvjede u svlačionicu s izjednačenjem. Pojačavanje svog tempa igre nastavili su gosti i početkom druge trećine. Obrana Medvjeda je zakazala, što su gosti znali iskoristiti te preko Artjoma Zemčjonoka došli do novog pogotka te se na posljednji odmor otišlo rezultatom 1:2. U posljednjih 20 minuta igre preko Aleksandra Gorškova pojačali su na 1:3, te konačnih 1:4 postavio je Kazakov pogotkom u praznu mrežu u posljednjim sekundama utakmice.

KHL MEDVEŠČAK ZAGREB: Garnett, MacIntyre, Kozak, Parlett, Mahbod, Zanoški, Giroux, Smejkal, Lessio, Glumac, Hedberg, Larkin, Krejčik, Bolduc, Bezina, Perkovich, Smith, Voronin, Katic, Pare, Arkalov

HK ADMIRAL VLADIVOSTOK: Serebrjakov, Tretjak, Zemčjonok, Makarenko, Kazakov, Wright, Tkačjov, Volčenkov, Alexandrov, Blum, Kurašov, Sigarjov Bartulis, Gavrilenko, Sabolič, Gorškov, Krasnoslobodcev, Sajustov, Morrisonn, Žafjarov, Plotnikov, Jakovlev

Photo KHL Medveščak Zagreb, Igor Šoban/Pixsell

Hokejaši Medveščaka sljedeću priliku za nove bodove imaju već u ponedjeljak 9. siječnja kada u Ledenoj gostuje Sjeverstalj.