Kickboxing: Ana Znaor treća u point fightingu na turniru u Italiji

Iako to nije kickboxing disciplina u kojoj Ana dominira pristupila je natjecanju kao odličnoj pripremi za turnire koji slijede

Ana Znaor, članica Kickboxing kluba Sušak, osvojila je treće mjesto u point fightingu među seniorkama do 70 kilograma na međunarodnom kickboxing turniru „Golden Glove – Europe Cup“ koji je protekli vikend održan u talijanskom Coneglianu pored Trevisa. Iako to nije kickboxing disciplina  u kojoj Ana dominira pristupila je natjecanju kao odličnoj pripremi za turnire koji slijede.

U polufinalu se sastala s odličnom Talijankom Laurom Marchesan. Ana je do pred kraj meča bodovno vodila,  ali joj je protivnica u posljednjim sekundama uspjela poentirati rukom u tijelo i završiti meč  rezultatom 10:9. Tako je Ana zauzela treće mjesto u skupini. Turnir je okupio 892 sportaša iz 77  klubova iz 13 država.