Bira se najbolji u vatrenom vikendu

Klupski učinak aktualnih reprezentativaca: Modrić, Pjaca ili Rakitić ?

Luka Modrić (Real Madrid) – Modrić je u pobjedi Kraljevskog kluba kod Real Sociedada 1:0 igrao do 85. minute, a zamijenio ga je Kovačić. Poslije utakmice trener Zidane istaknuo ga je kao ključnog igrača za pozitivan rezultat.

Marko Pjaca (Dinamo) – strijelac jedinog, pobjedničkog gola protiv Istre 1961 na Maksimiru (1:0). Mrežu je zatresao u 22. minuti, odradio je cijeli susret, a za svoje je zalaganje dobio posebne pohvale trenera.

Ivan Rakitić (Barcelona) – postigao vodeći pogodak Barcelone na gostovanju kod Betisa, u 50. minuti na asistenciju Messija. Katalonci su pobijedili 2:0, a Rakitić je igrao do 86. minute, kada ga je zamijenio Turan.