KONČAR KUP: KOLEGA I ZBAŠNIK ZAUZELI VRH VELESLALOMSKOG POSTOLJA NA SLJEMENU

Elias Kolega foto: CroSki

Jučer je na Sljemenu održana veleslalomska utrka Končar kupa u ženskoj i muškoj kategoriji, a pritom su naše skijašice i skijaši ostvarili sjajne rezultate.

Elias Kolega slavio je nakon obje vožnje s +1.12 sekunde ispred Samuela, dok je treća pozicija pripala Williamu Vukeliću. Sjajan dan upotpunili su još Istok Rodeš i Luka Krsmanović na četvrtom, odnosno petom mjestu.

U ženskoj konkurenciji pobjedu je odnijela Lana Zbašnik, dok je Ida Štimac zauzela drugo mjestu. Zanimljivo, nakon prve vožnje bile su poravnate na vrhu, a druga je pripala Lani za 10 stotinki sekunde.

WhatsApp Image 2017-02-02 at 13.36.46

Odličan rezultat ostvarila je i Karla Krasnić na četvrtome mjestu (+4,50), dok je Helena Varjačić utrku završila na sedmoj poziciji (+6,46).