Kramarić donio bod Hoffenheimu, još ga gol dijeli da stigne Salihovića kao najbolji strijelac kluba

Sejad Salihović zabio je 47 golova za Hoffenheim.

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić zabio je protiv Stuttgarta u 26. kolu njemačke Bundeslige 46. gol za Hoffenheim i došao na korak od toga da postane najbolji strijelac u povijesti njemačkog kluba.

Igrala se 42. minuta, a stvari u svoje ruke je preuzeo Belfodil. Napravio je predivan slalom kroz Stuttgartovu obranu, izludio ih biciklom, dodao do Kramarića koji je bio na lijevoj strani, a ostalo već znate. Ubojiti Krama je to bez problema zabio i doveo svoju momčad u vodstvo.

Bio je to 13. gol našeg nogometaša ove sezone u Bundesligi, a on ga je doveo na korak od Sejada Salihovića, bivšeg nogometaša Hoffenheima i reprezentativca Bosne i Hercegovine koji je klupski rekorder sa 47 golova.

Susret Hoffenheima i Stuttgarta završio je 1:1, a gol za izjednačenje zabio je Zuber u 66. minuti.