Kramarić i dalje u nemilosti, Chelsea lako ‘riješio’ Leicester

Chelsea je pobijedio Leicester rezultatom 3:1, a Andrej Kramarić cijeli je susret proveo na klupi.

Andrej Kramarić/Foto: Gettyimages

Leicester City nije imao šanse protiv vodećeg kluba Premiershipa u 34. kolu tamošnjeg prvenstva. Lisice su poražene rezultatom 3:1, a hrvatski je napadač Andrej Kramarić ponovno čitavu utakmicu odgledao s klupe za pričuve.

Domaći su dočekali bluese u fantastičnoj formi – slavili su u četiri uzastopne utakmice te istaknuli legitimnu kandidaturu za ostanak u ligi, nakon što su ih engleski mediji već spakirali i preselili u niži rang natjecanja.

Poveo je Leicester u 45. minuti zaslugom Marca Albrightona, činilo se kako bi mogli kreirati novu senzaciju i uzeti skalp budućem engleskom prvaku, no Londončani su ipak povukli u drugom dijelu i preko Drogbe u 48. i Terryja u 79. preokrenuli rezultat na 2:1. Konačnih 3:1 postavio je Ramires sedam minuta prije kraja susreta.

Chelseaju teoretski treba još jedan trijumf za osiguravanje naslova prvaka – trenutačno imaju 80 bodova, čak trinaest više od drugoplasiranih Manchester Cityja i Arsenala te petnaest od četvrtog Uniteda.