Kramarić na Emiratesu zabio prvijenac u Premiershipu

Andrej Kramarić postigao je prvi pogodak za Leicester, a u strijelce se upisao i Nikica Jelavić.

Andrej Kramarić/Getty Images

Leicester je porazom u gostima kod Arsenala (2:1) ostao na posljednjem mjestu Premiershipa, a Andrej Kramarić postigao je prvi pogodak nakon dolaska iz Rijeke. U 27. minuti Koscielny je donio prednost Arsenalu. Domaći navijači opet su slavili u 41. minuti, kad je Walcott bio precizan. U 61. minuti Kramarić je smanjio, a naš reprezentativac je u 79. minuti pokušao prebaciti Ospinu, ali Kolumbijac je obranio.

U pobjedi Hull Citya protiv Aston Ville Nikica Jelavić je u 22. minuti postigao prvi pogodak. Bio je to sedmi prvenstveni pogodak bivšeg hrvatskog reprezentativca u sezoni. Konačnih 2:0 postavio je Dame N´Doye u 74. minuti. U pobjedi Liverpoola protiv Tottenhama (3:2) Dejan Lovren ušao je 68. minuti. QPR je u gostima svladao Sunderland (2:0) uz 90 odigranih minuta Nike Kranjčara.