Kramarić ponovno strijelac za Hoffenheim!

Hrvatski reprezentativac u dobroj formi

Nakon što je u prošlom kolu Andrej Kramarić postigao dva pogotka koja su njegovoj ekipi osigurala pobjedu, u ovom kolu Andrej je ponovno bio strijelac u okršaju protiv Fortune iz Dusseldorfa.

Susret je završio 1:1, a naš reprezentativac je postigao prvi pogodak na utakmici.

Kramarić je kao i posljednjem kolu bio precizan sa bijele točke, te doveo svoju momčad u 16-oj minuti u prednost koja je trajala sve do drugog poluvremena. Na početku nastavka konačan rezultat postavlja Rouwen Hennings.

Eintracht Frankfurt ugostio je Borrusiu iz Dortmunada,  te kao u utakmici Hofenheima i Fortune, utakmica je završila 1:1. Za Frankfurt je zabio Jović, dok je kod Borrusie zabio Reus. Ante Rebić je odigrao cijeli susret,

Bayern našeg Nike Kovača je poveo protiv Bayera iz Leverkusena, međutim u drugom poluvremenu “apotekari” u potpunosti okreću rezultat i nanosu Kovačevoj ekipi poraz 3:1, prvi u 2019. godini.