Kramarić s klupe odgledao pobjedu Lisica

Leicester je, bez Andreja Kramarića, svladao WBA u gostima...

Jamie Vardy/Foto: Gettyimages

Leicester je konačno dočekao svojih ‘pet minuta’. Lisice su, naime, ovoga vikenda upisale izuzetno važnu pobjedu u borbi za opstanak, slavivši kontra WBA-a s konačnih 3:2.

Utakmica je bila uzbudljiva, jakog tempa i puna preokreta, a gledatelji su mogli uživati u čak pet pogodaka. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić ovoga se puta nije našao u ‘milosti’ trenera Nigela Pearsona te je svih 90 minuta odgledao s klupe za pričuve.

Domaćini su poveli već u osmoj minuti zaslugom Darrena Fletchera, a petnaestak minuta kasnije na 1:1 izjednačio je Nugent. Samo šest minuta momčadi su bile u egalu, precizan je potom bio Gardner, no lisice se nakon novog padanja u rezultatski zaostatak nisu predale.

Konačan preokret stigao je u režiji Hutha i Vardyja; prvospomenuti je pogodio u 80. minuti, da bi u prvoj minuti sudačke nadoknade ogromna tri boda Leicesteru donio Vardy.