Kramarić s Leicesterom bježi s dna, Lovren najbolji u remiju Liverpoola

Dejan Lovren ocjenjen je kao najbolji igrač u susretu Liverpoola i WBA, dok je Andrej Kramarić upisao 25 minuta u pobjedi Leicestera kontra Burnelyja...

Dejan Lovren/foto: Twitter

Andrej Kramarić odigrao je 25 minuta u pobjedi svog Leicestera protiv Burnelyja (1:0), što je ujedno i označilo konačni ‘proboj’ lisica prema sigurnoj zoni i ostanku u elitnom engleskom nogometnom društvu.

Imao je Leicester i priliku lako poentirati iz kaznenog udarca u 59. minuti, no Taylor je bio neprecizan pa je loptu u mrežu morao, nešto kasnije, poslati Vardy.

Liverpool je, pak, ponovno upisao remi, ovoga puta kontra WBA. Nastavlja se njegova silazna putanja u borbi za mjesto u Europi, trenutačno drže petu poziciju sa šest poena manje od Manchester Cityja te istim brojem bodova kao i Tottenham.

Dejan Lovren još je jednom odigrao odličnu utakmicu, a komentatori su mu nadjenuli i epitet igrača utakmice. Hrvatski je branič direktno očistio deset opasnih situacija pred svojim vratima, a za svoju je prezentaciju zaslužio ocjenu 7.7.

Još jednu utakmicu bez golova odigrali su QPR i West Ham, a čitav je ogled s klupe za pričuve promatrao Niko Kranjčar.