Kramariću 19 minuta u porazu Leicestera

Andrej Kramarić odigrao je tek 19 minuta u porazu svog Leicestera od Crystal Palacea...

Andrej Kramarić/Getty Images

U 24. kolu Premiershipa Leicester je domaćim porazom (0:1) od Crystal Palacea ostao u zoni ispadanja. Menadžer Pearson uveo je Andreja Kramarića tek u 71. minuti. Zaista je zanimljiva strategija hitno dovedeno najskuplje pojačanje u povijesti kluba ne uvrstiti u početni sastav. Tek u 27. minuti domaći su imali prvu priliku, ali Nugent je nakon kornera glavom pogodio gredu. Osam minuta kasnije Speroni je zaustavio dobar udarac Schluppa.

Igrala se 56. minuta kad je Hangeland glavom prebacio do Ledleya, koji je postigao jedini pogodak na utakmici. Odmah su domaći mogli i izjednačiti. Nugent je iskoristio neopreznost obrane Crystal Palacea, zaobišao Speronija i uputio loptu prema Cambiassu, no ovaj je promašio. Tri minute prije kraja Speroni je obranio udarac Vardya. Kramarić u 19 minuta nije bio u prilici za pogodak.