Kup Hrvatske: Hajduk u Šibenik, Rijeka u Varaždin, Dinamu najlakši protivnik

Poznati su parovi osmine finala.

Odigrane su posljednje dvije utakmice šesnaestine finala Kupa Hrvatske, čime smo saznali i sve parove osmine finala.

U Senju je Nehaj ugostio Šibenik, koji je već nakon devet minuta golovima Celića i Antunovića vodio 2:0. No, nakon crvenog kartona Borisa Pandže iz 21. minute, domaćin je uspio izjednačiti i odvesti susret u raspucavanje s bijele točke. Ipak, Šibenčani su sa 4:2 izborili reprizu finala Kupa iz 2010. godine.

U posljednjoj utakmici šesnaestine finala Varaždin je ugostio Međimurje i rutinski slavio 2:0 golovima Brezovca Glavice, čime smo saznali i sve parove osmine finala. Hajduk će tako gostovati u Šibeniku, branitelj naslova Dinamo igrat će protiv Zeline, dok će Riječani na gostovanje u Varaždin.

Kup Hrvatske, šesnaestina finala:

Nehaj Senj 2:2 Šibenik (Tomac 35., Vukelić 41. / 7. Celić, 9. Antunović) – Jedanaesterci 2:4

Varaždin 2:0 Međimurje (Brezovec 9., Glavica 34.)