KUP HRVATSKE: Odlična utakmica u Bjelovaru

Branitelj naslova zagrebači Dinamo je u osmini finala kupa Hrvatske gostovao kod trećeligaša Bjelovara.

Dinamo je poveo u 14. minuti pogotkom Šituma. Domaćini su se nakon primljenog gola otvorili te su i oni imali svoje šanse. Najbliži pogotku je bio Oreč čiji je udarac s 30 metara zaustavila greda te se na poluvrijeme otišlo s rezulatom 0:1. Imao je Dinamo nekoliko izglednih prilika, ali je vratar domaćih Gavranović bio na visini zadatka te je uspješno zaustavljao pokušaje Šituma, Jonasa i Ćorića. Upravo je Ćorić prekrasnim pogotkom u 71. minuti povećao prednost Dinama. Nisu se domaćini predali te su minutu nakon primljenog gola opet pogodili gredu. Do zasluženog su gola stigli u 80. minuti nakon što je Šemper odbio loptu koju je u gol pospremio Jaković. Mogao je Bjelovar izjednačiti u posljednjem napadu utakmice, ali je Šemper zaustavio udarac Rajića te se Dinamo plasirao u četvrtfinale .

Bjelovar: Gavranović, Ribeiro, Pušić, Orač, Jakšić, Kozić, Tominac, Hajdarović, Ivančić, Šiprak, Furmek

Dinamo: Šemper, Stojanović, Schildenfeld, Perić, Soldo, Jonas, Knežević, Šitum, Ćorić, Fiolić, Hodžić