Kutija šibica: Dan prošao bez iznenađenja, dvoznamenkasti Dobermann

Danas kreće osmina finala kod seniora i četvrtfinale veterana i žena.

Odigrane su posljednje utakmice 1/16 finale kod seniora i 1/8 finala kod veterana.

U prvoj utakmici seniora Vatreni tim Kabel je golovima Stjepana Babića u 21. i 26. minuti pobjedio Centroplinomont te ih u petak očekuje susret protiv Biberon Amarene, jednog od glavnih favorita.

CB Dobermann sa čak 11 komada ispratio je s turnira Restoran Trnjanku. Jakov Grcić u četvrtoj minuti već je postigao hattrick, u nastavku je isto učinio Antonio Sekulić. Luka Perić i Mislav Banek zabijali su po dvaput te Alen Fetić još jednom.

Poliklinika Milojević bila je uvjerljiva protiv MNK Travno rezultatom 8:1, po dva gola zabijali su Mihovil Prgomet, Matija Capar, Kristijan Grbeša i Ivan Majić. Počasni pogotak u zadnjoj minuti postigao je i Luka Čančar.

Još jednu uvjerljivu pobjedu posljednjeg dana 1/16 finala ostvario je IQ Bar&Kerchoffset nad SuperSport kladionicom. Duško Martinac bio je dvostruki strijelac u pobjedi 5:0, Luka Leko i Dino Hadžić upisali su po jedan pogodak, te jedan Tomislav Bogović u vlastitu mrežu.

Susret između Auto Grifon SV i Teatar bar Estrella Damm završio je remijem 1:1. Ivan Muller zabio je za Grifon, Domagoj Krajačić iz deseterca izjednačio, a u raspucavanju sa sedam metara sretniji su bili igrači Teatar bara.

Veterani Sofre ostvarili su najuvjerljiviju pobjedu u svojoj kategoriji, sa 7:3 ispratili su sa turnira Slane srdele. Najistaknutiji pojedinci susreta bili su Goran Vlaović i Branko Strupar, svaki po dva pogotka.

IPA Zagreb je slavila protiv WD-40 rezultatom 3:0. Leopold Maček svladao je svog vratara krajem prvog dijela, u nastavku ga je još matirao Tomica Vincelj u 23. i 35. minuti.

Studio Valore poveo je preko Alena Beketića, Damir Ferček je izjednačio za Saluti Bau i susret je otišao na sedmerce gdje su precizniji bili igrači Studija Valore.

Disciplinska komisija turnira kaznila je zabranom nastupa do kraja turnira igrača veterana ekipe Nikšić automobili Borisa Baničeka zbog vrijeđanja sudaca za vrijeme raspucavanja sedmeraca protiv ekipe Promotionplay.

Osim Baničeka rigorozna kazna čeka i igrača NK Osijeka Petra Bočkaja, ne od organizatora nego od kluba jer je unatoč zabrani kluba nastupio za svoju ekipu ASO Ponos Krapina. Njegova ekipa danas igra derbi dana protiv Amoza iz Radgone.