Kutija šibica: Promotionplay ispao i u seniorskoj konkurenciji

Biberon, Pizzeria Stari Zagreb i Big bang team se prošetali u osminu finala.

Jučer je u dvorani II Doma sportova odigrana jedna veteranska i sedam seniorskih utakmica.

Veterani Matan nekretnina golovima Šajfara i Topalovića u drugom poluvremenu izbacili su CB Off-On i plasirali se u četvrtzavršnicu.

P&F zaštita povela je protiv Podstrane golom Žugaja, ali Dalmatinci okreću rezultat preko Jurjevića i Jurića i dolaze do pobjede.

Dimnjačarstvo Sopot bez većih problema preskočilo je Dom za starije Trgovčević rezultatom 4:2. Gorup je zabio dva, Hustić i Hanžić po jedan za Sopot, kod poraženih strijelci su bili Mišura i Brujić.

Vodeći strijelac turnira Lovrić bio je nemoćan kao i njegovi suigrači protiv Big bang teama, Anton Gaši dvaput je pogodio u pobjedi 5:0, a po jednom su se u listu strijelaca upisali Bartoluci, Mikulić i Ćibarić.

Istim rezultatom Biberon Amarena je isprašila Konobu F.K.Frankopan. Perišić, Novak, Subotić, Bajrušović i Suton bili su strijelci. Subotić je sada na samo gol zaostatka za Lovrićem u utrci za prvog strijelca.

CB Garden poveo je 2:0 (Smok, Halilović), CB Dolce Vita vraća se preko Borovčaka i Benkovića, ali Šimunović četiri minute prije kraja donosi Gardenu pobjedu i prolaz dalje.

Branitelj naslova Pizzeria Stari Zagreb polako grabi prema završnici, jučer su svladali Night club Downtown sa 4:0. Benko je doveo pizzamajstore u vodstvo, igrač Downtowna Tomislav Fabek pomogao im je autogolom u zadnjoj minuti prvog poluvremena. U 23. minuti Mesec zabija za 3:0, a samo tri minute kasnije Fabek ponovo matira svog vratara i ističe kandidaturu za najboljeg autogol strijelca turnira.

Nakon ispadanja u veteranskom turniru gdje su bili prvi favorit Promotionplay se oprostio i od glavnog turnira porazom od Nikšić automobila. U regularnom vremenu nije bilo golova, lutrija sedmeraca im nije bila sretna, promašili su Perković i Majić, za Nikšić automobile precizni su bili Brodarac i Gavrić.