La Scara: Ida Štimac i William Vukelić zlatni u francuskom Val d’Isereu

Ida Štimac slavila je u superveleslalomu u konkurenciji mlađih kadetkinja, dok je William Vukelić bio najbrži u slalomu kod starijih kadeta

Hrvatska skijaška reprezentacija

Ida Štimac i William Vukelić osvojili su prvo mjesto na međunarodnom natjecanju La Scara održanom u francuskom Val d’Isereu. Ida je slavila u superveleslalomu u konkurenciji mlađih kadetkinja s vremenom 55.79 sekundi. Hrvatska skijašica bila je 65 stotinki brža od drugoplasirane Francuskinje Eriku Cantele. Druga hrvatkska predstavnica Karla Krasnić bila je 49.

U superveleslalomu kod skijša mlađi kadet Dario Komšić osvojio je 22. mjesto dok je Tiriel Luka Abramovića bio 51.

William Vukelić bio je najbolji među starijim kadetima u slalomu. Hrvatski predstavnik stazu je svladao u vremenu 1:30.77 minute s 0.82 stotinke prednosti ispred  Finca Eetua Makelua.

Jan Klinidć osvojio je 22., Juraj Bošnjak 56. među starijim kadetima. Kod starijih kadetkinja Lana Zbašnik bila je deveta, Pia Vrdoljak 18., a Helena Varjačić 20.