Le Championat: Monaco remizirao s PSG-om, Danijel Subašić zaustavio Ibrahimovića

Utakmica 24. kola: Monaco - PSG 1:1. Hrvatski je vratar u nekoliko navrata izašao kao pobjednik u dvoboju s Ibrahimovićem

Danijel Subašić/Getty Images

LE CHAMPIONAT – 24. kolo

Monaco – PSG 1:1 (Thiago Silva 74-ag/Pastore 8)

Nantes – Lyon 1:2 (Đorđević 84/Lacazette 40, Gomis 76-11m)

Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić bio je na vrhu zadatka u velikom derbiju francuskog prvenstva. Monaco je kod kuće odigrao 1:1 s PSG-om, a Subašić je u nekoliko navrata izašao kao pobjednik u dvoboju s Zlatanom Ibrahimovićem.

PSG je poveo golom Javiera Pastorea u 8. minuti, a izjednačio je Thiago Silva pogodivši vlastitu mrežu u 74. minuti.