Liga prvaka: Aalborg slavio u Maksimiru i izbacio Dinamo

Uzvratni susret 3. pretkola: Dinamo - Aalborg 0:2

Liga prvaka – uzvratni susret 3. pretkola

Strijelci: 0:1 Jacobsen (36) 0:2 Jacobsen (85)

Žuti kartoni: Risgard, Jacobsen (Aalborg)

DINAMO: Eduardo, Šimunić, Šimunović, Pinto, Antolić (66 Pjaca), Machado (88 Wilson), Ademi, Pivarić, Brozović, Soudani, Čop

AALBORG: Larsen, Petersen, Thelander, Mathiasen, Wurtz (88 Augustinussen), Wichmann (58 Enevoldsen), Risgard, Thomsen, Kristensen, Jacobsen, Spalvis (62 Helenius)

Nogometaši Dinama okončali su nastup u Ligi prvaka! Danski Aalborg slavio je u Maksimiru 2:0 i tako nadoknadio zaostatak iz prve utakmice. Zapravo je nevjerojatno što je sve Dinamo uspio prokockati, dok su gosti zapravo poveli iz prve šanse u 36. minuti kada je poentirao Jacobsen.

Dinamo je imao niz prilika za izjednačenje, ali Pjaca, Machado, Čop i Soudai nisu bili precizni. Zato je Jacosen drugim golom u 85. minuti katapultirao Aalborg u playoff Lige prvaka, a Dinamo u razigravanje za Europsku ligu.