Liga prvaka: Luka Modrić i Mario Mandžukić igrali u pobjedama Reala i Atletica

Nogometaši Reala i Atletico Madrida upisali su pobjede u drugom kolu Lige prvaka. Real je slaio na teškom gostovanju protiv Ludogoreca. Luka Modrić igrao je do 73. minute kada je zamijenio Toni Kroos. Ronaldo je u 11. minuti promašio, a u 25. zabio penal poništivši gol Marcelinha u šestoj minuti. Tri boda kraljevskom klubu donio je Benzema u 77. minuti.

Mario Mandžukić igrao je do 84. minute u važnoj pobjedi Atletico Madrida protiv Juventusa (1:0). Jedini gol na utakmici positgao je Turan u 74. minuti, a Mandžukića je zamijenio Suarez u 84. minuti.

Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu u porazu Liverpoola na gostovanju protiv Basela (0:1). Danijel Subašić branio je za Monaco na gostovanju protiv Zenita (0:0).

Bayer Leverkusen pobijedio je Benficu 3:1, hrvatski vratar Darijo Krešić pratio je utakmicu s klupe.

Skupina A: Atletico Madrid – Juventus 1:0, Malmo – Olympiakos 2:0.

Skupina B: Basel – Liverpool 1:0,  Ludogorec – Real Madrid 1:2.

Skupina C:  Zenit – Monaco 0:0,  Bayer Leverkusen – Benfica 3:1.

Skupina D:  Anderlecht – Borussia Dortmund 0:3,  Arsenal – Galatasaray 4:1.