Liga prvaka: Mario Mandžukić odigrao cijelu utakmicu u prolazu Bayerna u četvrtfinale

Bayern je remizirao s Arsenalom (1:1) i potvrdio prolaz, a Atletico je pobijedio Milan za četvrtfinale

[RoyalSlider Error] Incorrect RoyalSlider ID or problem with query.

Mario Mandžukić odigrao je 90 minuta u remiju Bayerna i Arsenala (1:1) koji je Bavarcima bio dovoljan da izbore plasman u četvrtfinale Lige prvaka budući da su u prvoj utakmici na Emiratesu slavili 2:0.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić odigrao je cijelu utakmicu za bavarski sastav, te je propustio nekoliko izglednih prigoda za gol. Domaćin je poveo golom  Schweinsteigera u 55. minuti na asistenciju Riberyja, a gosti su izjednačili preko Podoloskog dvije minute kasnije.

Arsenal ipak se nije uspio približiti prolazu, a Bayern je završnici propustio pobijediti nakon što Muller u sudačkoj nadoknadi nije realizirao penal.

U drugom susretu osmine finala Atletico je na domaćem travnjaku svladao Milan 4:1 i tako potvrdio pobjedu iz prvog susreta (1:0).