Liga prvaka: Mario Mandžukić strijelac, Bayern u polufinalu

Uzvratni susret četvrtfinala: Bayern - Manchester United 3:1 (1:1). Mario Mandžukić zabio je gol za 1:1 u 58. minuti

Liga prvaka

BAYERN – MANCHESTER UNITED 3:1

Allianz Arena. Sudac: Eriksson (Švedska).

Strijelci: 0:1 Evra (57′), 1:1 Mandžukić (58′), 2:1 Muller (68′), 3:1 Robben (76′).

Žuti kartoni: Rafinha (Bayern), Vidić, Evra (Manchester United).

BAYERN:  Neuer, Lahm, Boateng, Dante, Alaba, Kroos, Robben, Muller (od 84′ Pizarro), Goetze (od 65′ Rafinha), Ribery, Mandžukić.

MANCHESTER UNITED: De Gea, Evra, Vidić, Smalling, Jones, Carrich, Fletcher (od 74′ Hernandez), Welbeck (od 81′ Januzaj), Kagawa, Valencia, Rooney.

Nogometaši Bayerna pobijedili su Manchester United 3:1 i osigurali su plasman u polufinale Lige prvaka. Veliku ulogu odigrao je Mario Mandžukić koji je u 58. minuti postigao pogodak za 1:1, te je na taj način poništio pogodak Evre u 57. minuti.

Ribery je ubacio s lijeve strane, hrvatski reprezentativac odlično se snašao u kaznenom prostoru i matirao De Geu. Bayern je pobjedu potvrdio golovima Mullera i Robbena u 68. odnosno 76.  minuti.

Atletico Madrid također se plasirao u polufinale pobijedivši Barcelonu 1:0 golom Kokea u 5. minuti.