Liga prvaka: Real pobijedio Bayern, Modrić i Mandžukić odigrali 90 minuta

Prva utakmica polufinala: Real - Bayern 1:0. Trenutak odluke dogodio se u 19. minuti. Ronaldo je pronašao Coentraa na lijevoj strani koji je sjajno ubacio za Benzemu

Luka Modrić/Getty Images

Liga prvaka

REAL MADRID – BAYERN 1:0

Prva utakmica polufinala: Real Madrid – Bayern 1:0 (1:0). Santiago Bernabeu. Gledatelja: 79.283. Sudac: Webb (Engleska).

Strijelac: 1:0 Benzema (19′).

Žuti karton: Isco (Real Madrid).

REAL MADRID: Casillas, Pepe (72 Varane), Ramos, Coentrao, Carvajal, Alonso, Modrić, Di Maria, Isco (81 Illarramendi), Ronaldo (73 Bale), Benzema

BAYERN: Neuer, Dante, Rafinha (66 Javi Martinez), Boateng, Lahm, Alaba, Schweinsteiger (74 Muller), Kroos, Ribery (71 Gotze), Robben, Mandžukić

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Bayern 1:0 u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka. Trenutak odluke dogodio se u 19. minuti. Ronaldo je pronašao Coentraa na lijevoj strani koji je sjajno ubacio za Benzemu – 1:0. Uslijedile su odlične prilike Ronalda i Di Marie, ali Real nije uspio udvostručiti prednost.

Bayern je najveću priliku propustio u završnici, Gotzeov pokušaj obranio je Casillas.

Luka Modrić i Mario Mandžukić odigrali su cijelu utakmicu za Real odnosno Bayern.