Liga prvaka (Ž): Rosengard do minimalne pobjede, Stjarnan samo remizirao

Odigrane su i posljednje dvije prve utakmice šesnaestine finala Lige prvaka za žene, u kojima smo vidjeli dva mučenja skandinavskih favorita.

Švedski prvak, ekipa Rosengarda, gostovala je u Rumunjskoj i na Cluj Areni pobijedila Olimpiju Cluj s minimalnih 1:0. Gol vrijedan pobjede pao je u 35. minuti kada je naša reprezentativka Iva Landeka izvela korner, a Ebba Wieder zabila za pobjedu Šveđanki.

U drugoj utakmici na Stjornvolluru u islandskom Gardabaeru Stjarnan je ugostio Rossiyanku i samo remizirao 1:1. Povele su Islanđanke preko Asbjornsdottir iz kaznenog udarca u 22. minuti, no u trećoj minuti nastavka Mustafina je pucala, Fay odbila loptu, a na nju natrčala Shadrina i donijela bitan gol u gostima ruskoj momčadi.