Liga prvaka (Ž): Sporting porazio Osječanke, nada u knock-out fazu natjecanja sve je manja

Nogometašice Osijeka u teškoj su situaciji.

Nakon što su u prvom kolu kvalifikacijske skupine 10 ženske nogometne Lige prvaka nogometašice Osijeka sa čak 13:0 razbile Dragon, na Gradskom vrtu ugostile su i Sporting iz Lisabona te izgubile 3:0.

Sve je bilo rješeno već u prvom dijelu. Nakon slobodnog udarca Ane Borges iz 17. minute, Wojcik je dovela Portugalke u vodstvo, da bi Diana Silva u 38. minuti povisila na 2:0. Konačnih 3:0 postavila je Diana Silva 15 minuta prije kraja svojim drugim golom.

Osječanke će u posljednjem kolu protiv Avaldsnesa tražiti pobjedu te se nadati kako će Portugalke kiksati protiv Dragona, ne bi li izborile knock-out fazu natjecanja.