Liga prvaka (Ž): Wolfsburg deklasirao Slaviju Prag za polufinale

Njemice su praktički osigurale prolaz dalje.

Vjerojatno i najmanje zanimljiv i neizvjestan susret četvrtine finala Lige prvaka za žene na AOK stadium odigrale su Wolfsburg i Slavia Prag, a Nijemice su upisale rutiniranu i visoku, 5:0 pobjedu.

Od samog početka Vučice su nametnule svoj ritam igre i u drugoj minuti Graham Hansen mogla je zabiti za prednost domaćina, no Votikova je upisala svoju prvu večerašnju obranu. Dvije minute kasnije Pernille Harder pucala je pored gola, da bi u 12. minuti Dankinja ipak zabila nakon asistencije Dickenmann za 1:0. Samo minutu kasnije Graham Hansen povisuje na 2:0, a uslijedile su Votikovine obrane udaraca Harder u 24. minuti i Graham Hansen u 29., no ništa nije mogla napraviti u 39.minuti. Graham Hansen našla se u ulozi asistentice, a Gunnarsdottir dotrčala iz drugog plana i zabila za 3:0.

Nastavak je otvorila Belgijka Wullaert, no pucala je ravno u Votikovu, no u 58. minuti Harder svojim drugim pogotkom povisuje na 4:0. Samo tri minute nakon ulaska u igru Kerschowski je mogla postići svoj prvijenac, no pucala je pored gola, ali je zato u 85. minuti upisala asistenciju za Pajor, koja postavlja konačnih 5:0.