Ligue 1: Monaco u derbiju kola poražen od Marseillesa, Bašić s Bordeauxom izgubio od Rennesa

Današnje utakmice u francuskom prvenstvu su iza nas.

Četvrto kolo francuske Ligue 1 ponudilo je veliki derbi francuskog nogometa i susret između Monaca i Marseillea, koji je završio pobjedom gostiju od 3:2.

U sudačkoj nadoknadi prvog dijela Payet je centrirao, a Kostas Mitroglou glavom zabio za vodstvo gostiju, no u nastavku su Tielemans i Radamel Falcao preokrenuli rezultat. Ipak, Florian Thauvin je 16 minuta prije kraja zabio za izjednačenje, da bi Germain u posljednjoj minuti zabio za pobjedu Marseillesa za kojega Duje Ćaleta-Car nije igrao.

U ostalim susretima pogodaka nije bilo na utakmici između Saint Etiennea i Amiensa, dok je Bašićev Bordeaux gostovao kod Rennesa i izgubio 2:0. Toma je u igru ušao u 72. minuti, a golove za domaćina postigli su Andre i Bensebaini.

Ligue 1, četvrto kolo:

Saint Etienne 0:0 Amiens

Stade Rennes 2:0 Girondins de Bordeaux (Andre 12., Bensebaini 16.)

Monaco 2:3 Olympique de Marseille (Tielemans 48., Falcao 53. / 45+1. Mitroglou, 74. Thauvin, 90. Germain)