Ligue 1: PSG uvjerljivo srušio Nicu i potvrdio prvo mjesto

U prvoj utakmici 11. kola francuske Ligue 1 Paris Saint-Germain je na Parku Prinčeva s 3:0 bio bolji od Nice i dodatno se učvrstio na prvom mjestu prvenstvene ljestvice.

Već u trećoj minuti Angel Di Maria iz slobodnog udarca je centrirao, a Edinson Cavani zabio za 1:0. Šest minuta kasnije Benitez je obranio Cavanijev pokušaj, a do kraja prvog dijela priliku je imao i Di Maria, no pucao je pored gola. Ipak, Argentinac je u 31. minuti sjajnom loptom pronašao Cavanija, koji svojim drugim golom povisuje na 2:0.

Na samom početku nastavka Dante je zabio autogol nakon Cavanijeve povratne lopte glavom. Do kraja susreta Mbappe i Lucas nisu bili precizni i ostalo je 3:0.