Liverpool se osramotio bez Lovrena, Kramarić strijelac za Leicester

Hull je ispao u drugu ligu, Kramarić zabio posljednji gol u sezoni za Leicester, a Lovren nije sudjelovao u blamaži Liverpoola...

Andrej Kramarić/Foto: Gettyimages

Hull City odigrao je 0:0 kod kuće s Manchester Unitedom i tako se pridružio QPR-u i Burnleyu, koji su ranije ispali iz prvoligaškog društva. Hullu je protiv Uniteda igrala samo pobjeda do koje nisu stigli, a i ne bi im puno značila jer su ovisili o drugim rezultatima.

Izravni konkurent za ispadnje, Newcastle United je pobijedio West Ham sa 2:0 i na taj način osigurao ostanak.

Za Hull City nastupio je Nikica Jelavić koji je odigrao cijelu utakmicu, a Manchester je igrao s igračem manje od 59. minute kada je Fellaini zaradio crveni karton.

Liverpool je nakon odlične prošle sezone ovu sezonu zaključio debaklom, što rezultatskim u zadnjem kolu, što lošim plasmanom na tablici (6.mjesto). Igrali su bez Dejana Lovrena i potopljeni su kod Stoke Citya sa 6:1. Steven Gerrard koji odlazi iz engleske lige i Liverpoola, zabio je jedini gol za Redse.

Kramarić je sezonu zaključio pogotkom u 86. minuti utakmice koju je njegov Leicester City igrao protiv QPR-a, a na kraju su zasluženo slavili visokim rezultatom 5:1.

Do Europe je došao Tottenham pobjedom kod Evertona, a jedini pogodak postigao je Harry Kane.

Prvak Chelsea je kod kuće s 3:1 pobijedio Sunderland, a na posljednjoj utakmici za Bluese ozlijedio se legendarni Didier Drogba. To je ujedno bila njegova posljednja utakmica za Chlesea.

Od sljedeće sezone u Premierligi će igrati Bournemouth i Watford te bolji iz dvoboja Middlesbrougha i Norwicha.