Lokomotiva i Slaven Belupo upisali nove pobjede i igrati će međusobno za finale Arena Cupa

Lokomotiva je igrala četiri finala i sva četiri izgubila na Arena Cupu.

Hrvatski prvoligaši Slaven Belupo i Lokomotiva slavili su u utakmicama drugog kola Arena Cupa koji se igra u Medulinu te će u posljednjem kolu igrati međusobno za ulazak u finale.

Lokomotiva : OFK Titograd 3:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 N. Burić (29), 1:1 Pavlović (57), 2:1 Ivanušec (68), 3:1 Ivanušec (83)

Lokomotiva: Hendija, Hujber, Matić, Knežević, Đurasek, Smoljo, Goričan, M. Burić, Raul Gustavo, N. Burić, Viduka (još su igrali: Sušak, Lecjaks, Uzuni, Radonjić, Ivanušec, Drožđek, Mlinar, Kolinger, Kastrati, Karačić, Majstorović)

OFK Titograd: Buljanović, Roganović, Raičević, Sekulić, Nikolić, Novović, Ojdanić, Petrović, Miličević, Živković, Pavlović (još su igrali: Joksimović, Škrijelj, Gašević, Dinosha, Vukičević, Jelić, Brnović, Dedić, Divanović, Perišić, Radulović)

Lokosi su poveli golom Nikole Burića nakon pola sata igre, a izjednačio je Vojin Pavlović u 57. minuti. Pobjedu hrvatskom predstavniku donio je Luka Ivanušec golovima u 68. i 83. minuti. Lokomotiva je na Arena Cupu igrala četiri finala i niti jednom nije otišla do kraja, a sad su na korak od ulaska u peto finale.

Slaven Belupo : Znojmo 1:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Iharoš (59)

Slaven Belupo: Filipović, Nowak, Vidović, Goda, Gordana, Bongongui, Doležal, Jajalo, Šarlija, Karamarko, Krstanović (još su igrali: Marković, Zirdum, Međimorec, Brković, Jelić, Plantak, Resrel, Mladen, Puclin, Mendy, Iharoš)
Znojmo: Buček, Krčik, Čuković, Chereda, Avdić, Moravec, Beganović, Helisek, Lacko, Marcijuš, Teply (još su igrali: Atanacković, Kučera, Malar, Mudra, Hluže, Martinek, Brekalo)

Farmaceuti su minimalnom pobjedom protiv češkog Znojma došli do druge pobjede i s obzirom da imaju bolju gol razliku od Lokomotive u posljednjem kolu im odgovara neriješen rezultat za finale. Jedini gol na utakmici zabio je Marko Iharoš.