Lokomotiva slavljem protiv Slaven Belupa u petom finalu Arena Cupa

Lokomotiva će imati peti pokušaj za podići trofej.

Nogometaši Lokomotive i Slaven Belupa igrali su utakmicu za plasman u finale Arena Cupa koji se igra u Medulinu. Lokomotiva je dosad izgubila čak četiri finala, a pobijedom 2:0 protiv Farmaceuta imati će priliku iz petog pokušaja doći do naslova.

Lokomotiva : Slaven Belupo  2:1 (0:0)

strijelci: 1:0 Kastrati (55), 2:0 M. Burić (73) 2:1 Dolček (90).

Lokomotiva: Grbić, Lecjaks, Knežević, Uzuni, Radonjić, Ivanušec, Drožđek, Mlinar, Kolinger, Kastrati, Karačić, Majstorović,Đurasek, Smoljo, Goričan, M. Burić, Raul Gustavo, N. Burić, Viduka (još su igrali: Hendija, Đurasek, Datković, Smoljo, Goričan, M. Burić, Raul Gustavo, N. Burić, Viduka, Hujber, Matić)

Slaven Belupo: Filipović, Nowak, Plantak, Delić, Bongongui, Doležal, Jajalo, Bačelić-Grgić, Šarlija, Karamarko, Krstanović (još su igrali: Marković, Martinga, Bogojević, Zirdum, Međimorec, Brković, Jelić, Vidović, Goda, Gordana, Resrel, Mladen, Puclin, Mendy, Iharoš)

Nakon što gledatelji u Medulinu u prvom poluvremenu nisu vidjeli pogotke, nakon 10 minuta u nastavku mrežu Farmaceuta pogodio je Lirim Kastrati, a nakon njega u 73. minuti i Marko Burić. Počasni pogodak za Slaven zabio je Ivan Dolček u 90. minuti.

U drugom susretu Znojmo je golom Teplyja bilo bolje od Titograda i plasiralo se na treće mjesto u skupini. Zbog zaostale prvenstvene utakmice između Slaven Belupa i Rijeke koja je u srijedu, Slaven je prepustio Znojmu odigravanje utakmice za treće mjesto u nedjelju protiv Zaglebia.