Lokosi na gostovanju u finskom Rovaniemiju protiv domaćina 1:1

NK Lokomotiva/Foto: nklokomotiva.hr

U prvom susretu drugog pretkola Europske lige nogometaši Lokomotive su u finskom Rovanijemiju odigrali 1:1 protiv RoPS-a. Lokomotiva je bila osjetno bolja i konkretnija, međutim veliki adut domaćina bio je teren na umjetnoj travi. Vrlo vrijedan remi iz Finske, Lokosi su poveli u 73. minuti autogolom kapetana Jammeha, u 87. minuti Prenga je također skrivio autogol.

Zanimljivo, Lokomotiva je povela nakon autogola, a Finci su izjednačili također nakon autogola.

Lokomotiva je prošle sezone ispala u drugom pretkolu Europske lige od grčkog PAOK-a, no sada ima priliku izboriti treću rundu kvalifikacija što bi ujedno bio i najveći uspjeh kluba s Kajzerice.

Ukoliko niste bili u mogućnosti gledati prijenos uživo, pogledajte Hrvatska nogometna televizija – HNTV izvještaj jučerašnje utakmice u kratkom videu.

ROPS ROVANIEMI – LOKOMOTIVA 1:1

73′ 0:1 autogol kapetana Jammeha
87′ 1:1 autogol Herdija Prenge

Lokomotiva: Filipović, Bartolec, Rožman, Prenga, Perić, Bartolec, Capan, Ćorić, Grezda (66′ Bočkaj), Fiolić, Cekici, Marić; klupa: Mikulić, Karačić, Begonja, Doležal, Puljić,Šunjić, Bočkaj

Uzvrat je naredni četvrtak u 18:00 sati u Kranjčevićevoj!