Lovren i Liverpool protutnjali Dragaom!

Sjajan meč Redsa.

Liverpool je osigurao plasman u četvrtfinale Lige prvaka. Izabranici Jurgena Kloppa odradili su sve već u prvom susretu osmine finala. Na Dragauu su isprašili domaći Porto s čak 5:0 i napravili sve već u prvom meču.

Liverpool je poveo u 25. minuti. Wijnaldum je nakon flipera uspio progurati loptu do Manea, koji zabija nakon loše reakcije vratara Porta Josea Sa. Četiri minute kasnije već je 0:2. Salah se sjajno snašao nakon odbijene lopte, prebacio golmana i zabio.

U drugom dijelu Porto je pokušao igrati , no ništa nije prolazilo protiv večeras sjajnog Liverpoola. U 53. minuti lopta se nakon udarca Firmina odbija do Manea, koji neometano pogađa za 0:3. U 69. minuti Milner se sjajno sjurio po lijevoj strani, dodao do Firmina, koji iz prve tuče i matira vratara Portugalaca. Konačan rezultat postigao je Mane, upotpunivši hat-trick.Ings je asistent, a sjajni Senegalac sa 25 metara buši mrežu Porta, koji je svojim navijačima priredio gorku utakmicu.
Naš Dejan Lovren odigrao je vrlo dobrih 90 minuta u paru s Van Dijkom.

Porto : Sa,Pereira,Reyes,Marcano,Telles,Oliveira,Herrera,Otavio(46’Corona),Marrega,Brahimi(62′ Waris),Soares(74’Paciencia)

Liverpool : Karius, Robertson,Lovren,Van Dijk,Alexander-Arnold(Gomez 78′), Wijnaldum,Henderson(Matip 75′),Milner,Salah,Firmino(Ings 80′),Mane