Lovren odličan u prolazu Liverpoola

Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Liverpoola nad Blackburnom...

Dejan Lovren svih je devedeset minuta proveo na terenu u pobjedi Liverpoola nad drugoligašem Blackburnom (1:0) te plasmanu u polufinale FA kupa, u kojemu će koplja ukrstiti s Aston Villom.

Momčad Brendana Rodgersa nije prezentirala vrhunsku igru, no i ono što su pokazali bilo je dovoljno da nakon ‘nule’ u prvoj utakmici na Anfieldu izbore prolaz protiv nimalo bezazlenog kluba koji svoj kruh ‘zarađuje’ u Championshipu.

Jedini pogodak djelo je Philippea Coutinha u 71. minuti, a najbolju prigodu za domaćine zabilježili smo početkom drugih 45 minuta kad je iznenađenje propustio kreirati Ben Marshall.

Polufinalni ogledi na rasporedu su 18. travnja.