Lovren i Subašić odigrali cijele susrete u porazu Liverpoola i remiju Monaca

Newcastle je svladao Liverpool 1:0 pred domaćom publikom, dok je Monaco ispustio dva boda na domaćem terenu protiv Reimsa (1:1).

Liverpool je nastavio s lošim igrama ove sezone. Ovaj puta koban je bio Newcastle. Utakmica je riješena u 73. minuti pogotkom Španjolca Pereza koji je iskoristio pogrešku svoga sunarodnjaka Morena i lako svladao Mignoleta. Dejan Lovren odigrao je cijeli susret u dresu gostujuće momčadi zaradivši žuti karton u 89. minuti. Ipak, engleski mediji više se bave Marijom Balotellijem i još jednom lošom predstavom talijanskog internacionalca. Liverpool je sedmi na tablici sa bodom više od devetog Newcastlea.

Danije Subašić branio je cijelu utakmicu vrata Monaca koji je u još jednoj blijedoj predstavi u francuskom prvenstvu izborio samo remi protiv Reimsa. Monaco je primio pogodak iz kontre kojoj je prethodila velika prilika na drugoj strani. Valja istaknuti kako je prvi golman Hrvatske reprezentacije bio nemoćan kod primljenoga gola. Inače, Subašić je statistički najbolji golman Lige prvaka bez primljenoga pogotka u tri kola.