LP: PPD ZAGREB UPISAO VAŽNU POBJEDU

Rukometaši PPD Zagreba upisali su vrlo važnu pobjedu na domaćem terenu protiv Kristianstada.

Zagreb je odlično otvorio utakmicu, poveo 5:2 i nakon 12. minuta gostujući je trener bio primoran pozvati minutu odmora. Kristianstad je nakon toga podigao kvalitetu igre u napadu, ali je Zagreb ipak na poluvrijeme otišao s dva gola prednosti (13:11).

Dobro je Zagreb otvorio i drugo poluvrijeme, odvojio se na 4 razlike, ali su gosti serijom 4:0 došli do izjednačenja. Trener Zagreba Silvio Ivandija pozvao je minutu odmora, na gol je stao Stevanović, Mandalinića je krenuo vanjski šut i stvari na terenu su krenule u željenom smjeru. Sjajni Stevanović je predvodio Zagreb u seriji 7:2 kojom su se Zagrebaši odvojili na nedostižnu prednost.

Zagrebu je ovo treća pobjeda u ovosezonskoj Ligi prvaka i sa sedam bodova se nalaze na 6. mjestu, posljednjem koje vodi u daljnju fazu natjecanja.