LP (Ž): Manchester City nakon golijade prošao dalje, Wolfsburg remijem do polufinala

Saznali smo prva dva polufinalista.

Odigrane su prve dvije uzvratne utakmice četvrtine finala Lige prvaka za žene, a favoriti su izborili polufinale.

U prvoj utakmici Manchester City je gostovao kod švedskog Linkopinga i upisao pobjedu od čak 5:3. U pravoj golijadi samo Građanke su igrale u prvom dijelu, s obzirom da su Ross, Beattie i Stanway s dva gola postavile rezultat na ogromnih 4:0. U drugom dijelu Banušić je s dva gola uspjela smanjiti, prije nego je Christiansen u 64. minuti zabila za 5:2. Konačnih 5:3 postavila je Almqvist 13 minuta prije kraja.

U drugom popodnevnom četvrtfinalu Wolfsburg je sačuvao ogromnu prednost od 5:0 i u Pragu remizirao sa Slavijom 1:1. Čehinje je u vodstvo dovela Divisova u 30. minuti, a konačnih 1:1 postavila je Pajor u 68. minuti.

Liga prvaka za žene, četvrtina finala, uzvrati:

Linkoping (ŠVE) 3:5 Manchester City (ENG) (Banušić 51., 60. – 11m, Almqvist 77. / 14. Ross, 23., 33. Stanway, 42. Beattie, 64. Christiansen)

Slavia Prag (ČEŠ) 1:1 Wolfsburg (NJE) (Divisova 30. / 68. Pajor)