LP (Ž): Manchester City i Slavia Prag posljednje sudionice četvrtfinala

Poznato je osam najboljih klubova ovog natjecanja.

Odigrane su posljednje dvije uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka za žene i poznati su svi sudionici četvrtzavršnice.

Češka Slavia Prag uspjela je na svojoj Eden Areni izdržati pod otporom islandskog Stjarnana i remizirati 0:0 pa je zahvaljujući pobjedi od 2:1 iz prve utakmice prošla dalje.

U drugoj utakmici nakon preokreta Manchester City slavio je protiv LSK Kvinnera 2:1 i samo potvrdio 5:0 pobjedu iz Norveške. U 17. minuti gošće su povele nakon što je Berget uspješno u pogodak pretvorila centaršut Haavi iz slobodnog udarca. No, već u 23. sekundi nastavka Parris je uposlila Christiansen, koja je izjednačila, a potpuni preokret donijela je McManus nakon nove asistencije Parris u 73. minuti.

Tako smo saznali sve sudionice četvrtfinala, a to su redom Barcelona, Chelsea, Linkoping, Montpellier, Wolfsburg, Lyon, Manchester City i Slavia Prag. Ždrijeb četvrtfinala na rasporedu je slijedeći petak, 24. studenog, kada će se odrediti i parovi polufinala. Veliko finale na rasporedu je 24. svibnja na Valeriy Lobanovskiy Dynamo Stadium u Kijevu.

Liga prvaka za žene, osmina finala, uzvrati:

Slavia Prag 0:0 Stjarnan – Ukupni rezultat 2:1

Manchester City 2:1 LSK Kvinner (Christiansen 46., Parris 73. / 17. Berget) – Ukupni rezultat 7:1